28 Nisan 2017

Whatsapp Sorunlarına Kesin Çözüm

ile Özcan Rasim SARICA

Whatsapp sorunları günlük hayatta pek karşılaşılan problemler değildir.Ancak bazı konularda destek almak isteyen kişiler için whatsapp destek hattı bulunmaktadır.Bu hattın Türkiye için özel bir numarası olmasa da özel destek hattı olan 11870 numarası tuşlanarak detaylı bilgi alınabilir.Bu uygulama mesajlaşma için kurulmuş gibi dursa da aslında resim, video ve ses paylaşımına da olanak vermektedir. Ayrıca son zamanda yapılan güncellemesi ile durum paylaşımı da yapılabilmektedir. Bu paylaşım ile anlık durumlarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Whatsapp ile Artık Kişileri Paylaşmak Çok Kolay

Whatsapp Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Whatsapp uygulamasını kullanabilmek için öncelikle cihazınızda kurulumu yapmanız gerekmektedir.Bunun için android ve ios işletime sahip cihazların uygulama mağazalarından yararlanabilirsiniz. İndirme işleminizi yaptıktan sonra kurulum işlemini halletmelisiniz.Uygulama cihazınızdaki rehberde bulunan kişileri otomatik olarak ekler. Konuşmak istediğiniz kişi  için kişiler bölümüne girebilirsiniz. Ayrıca profil resmi de seçip istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Bu resmin görünürlük durumunu ayarlardan değiştirebilir ya herkese ya da sadece rehberinizde ekli kişilere açık yapabilirsiniz.Ayrıca whatsapp güncelleme konusunda sürekli yeni sürümler getirmekte ve buna göre de bazen içeriğini değiştirmektedir.Örneğin yeni emojiler ekleyebilir ya da var olan emojilerde değişikliğe gidebilir.

 

Whatsapp’da Videolar Nasıl GIF’e Çevrilir?

Whatsapp Hangi Sürümlerden Çekildi?

Whatsapp uygulaması kullanımda olan bazı cihazlardan son güncellemeler ile kaldırılmıştır. 2017 yılının başından itibaren windows phone 7, ios 6 ve android 2.3.3 işletimcinin altındaki sürüme sahip cihazlardan kullanımını çekmiştir.Eğer bu ya da altında bir sürüme sahip cihazı kullanıyorsanız değiştirmeniz gerekmektedir.

WhatsApp Web’i Kullanma Kılavuzu

Kaynak : Whatsappdestek.net