28 Nisan 2017

Geometrik Kumaşları Evinizde Kullanmaya Ne Dersiniz ?

ile Özcan Rasim SARICA

Hemen herkes artık yaşadığı ve severek zaman geçirdiği mekânların -ister ev ister ofis olsun- çok daha fazla özenli olmasını, daha fazla kendini yansıtmasını ve geçirdiği zamanı keyiflendirmesini istiyor. Özellikle gün boyu okulda ya da iş yerinde olan birçok insan için dinlenme yeri olan evlerinin her daim şık ve güzel olması kendilerine huzur ve rahatlık vermesi onlar için çok önemli. Tüm bunlarda tabii ki son yıllarda hızla gelişen ev tekstili modası ve ürün çeşitliliği de oldukça etkili görünüyor.

Bodrum 3410 - Döşemelik Kumaş

GEOMETRİK KUMAŞLARLA EVİNİZİN ŞIKLIĞINA ŞIKLIK KATIN

Evimizin hemen her detayında, odanın kullanım özelliklerine göre birbirinden farklı desende kumaşlar kullanıyoruz. Kimi zaman çiçekli kimi zaman düz… Ama son zamanlarda çok daha moda olan ve evin her odasına yakışan geometrik desenli kumaşlar; örtüden kırlente, halıdan kilime evimizin hemen her detayını en şık şekilde tamamlamakta. Özellikle birbirinden şık ve rahat kırlent ve koltuklar için tercih edilen geometrik kumaşlar tüm ev tekstili ürünlerde keyifle kullanılabilir.

Jeri 29 - Vişne Çürüğü Döşemelik Kumaş

TÜM EV TEKSTİLİ ÜRÜNLERİ SİNAY’DA

Evinizin her detayına şıklık katacak birbirinden güzel geometrik kumaşlar sinay’da. Ayrıca sadece geometrik kumaşlar değil, halı, kilim, perde, mutfak ve banyo ürünleri, döşemelik kumaş ve kırlent çeşitleri kısaca aklınıza gelebilecek her türlü ev tekstili ürünler çok uygun fiyatlarla ve özel kampanyalarla sinay.com. tr adresinde.

Jeri 22 - Döşemelik Kumaş

Kaynak : Sinay.com.tr