06 Ocak 2019

Wowwo Senetle Araba Alınır Mı? Wowwo Hakkında Bilgi

ile Özcan Rasim SARICA

Kredi faiz oranlarının artış göstermesi özellikle ikinci el araba sektöründe satışların ciddi oranda düşmesine sebep oldu. Fakat konut sektörü ile başarılı işlere imza atan Yeşil GYO, Wowwo firması ile senetle araba satışlarına başlayarak insanların hayalini kurdukları arabayı satın almasına olanak sağlıyor. Hızla artan araç portföyü ile hayalini kurduğunuz ve beğendiğiniz aracı Wowwo araba ilanları sayfası wowwo.com üzerinden seçerek sahibi olabilirsiniz. Yüzde 35 peşinat ödeme yaparak istediğiniz aracı satın alabileceğiniz Wowwo, kefil şartı aramıyor. Bankasız bir şekilde dilediğiniz arabanın sahibi olabilirsiniz. Peki bu kadar ilgi gören firmanın avantajları nelerdir?

Wowwo Nedir?

Avrupa’nın ikinci el araç devi olarak nitelendirilen Wowwo, güvenilir bir şekilde senetle araba sahibi olmanıza olanak sağlar ve banka kredisine göre birçok avantajı bünyesinde bulundurur. Bankalarda ki kredi sicil durumunuz ne olursa olsun beklemeden onay alırsınız. Acaba banka kredisi çıkacak mı ya da istediğim arabayı alacak kadar kredi verecekler mi derdiniz olmaz. Kredi puanınız düşük olsun ya da yüksek olsun, Wowwo’dan senetle araba aldığınız takdirde bankalarda ki limitinizde eksilme olmaz. Dilerseniz daha sonra bankalardan yine kredi çekme şansına sahip olursunuz. 120’den fazla üye galerisi bulunan Wowwo, 1 yıl sonra aldığınız arabayı satmak ya da değiştirmek istediğinizde de tekrar yardımcı oluyor. Vade farkı indirimi ile ana borç tutarınızı indirimli bir şekilde kapatabilirsiniz. Takas değil de arabayı satıp paraya mı ihtiyacınız var? Wowwo bu konuda yine size yardımcı oluyor. Aracınızı nakit bir şekilde geri satabiliyorsunuz.

%35 peşinat tutarını verdiğiniz, çok sayıda araç içerisinden almak istediğiniz arabayı belirlediğiniz. Ve taksitle araba sahibi oldunuz. Wowwo’nun bu aşamadan sonra da size avantajları oluyor. Sil taksit adı verilen sistem ile Wowwo’ya kazandırdığınız her müşteri için mevcut borcunuz üzerinden 1.500 TL ödeme silinir. Ne kadar dost, arkadaş önerir ve Wowwo’dan araba sahibi olmasını sağlarsanız, satın aldığınız arabayı o kadar düşük fiyata getirmiş olursunuz. Ayrıca 1 yıl boyunca 25 bin kilometreye kadar aracınızda oluşabilecek her türlü teknik arıza, yol yardımı konusunda Wowwo size destek vermeye devam eder.