28 Nisan 2017

Vodafone Bedava 10 GB İnternet Kazanma Yöntemi

ile Özcan Rasim SARICA

Turkcell bedava internet kampanyaları
gibi vodafone da kullanıcılarına bu seçeneği sunmuştur. Diğer operatörler gibi belli şartları sağlayan faturalı ve faturasız kullanıcılarına bu hak verilmiştir. Farklı çeşitlerde bedava internet sunan vodafone için en çarpıcı paket 10 gb internet kazanma seçeneğidir. Bu hesap özellikle gençlerin kullandığı vodafone freezone için tasarlanmıştır. Hem mevcut müşteri memnuniyeti hem de yeni müşteri kazanmak için hazırlanan bu salla dolsun kampanyası bütün ilgileri üzerine çekmiştir.

Turkcell İletişim Adres Telefon Numarası

Salla Dolsun Kampanyası Nedir?

Vodafone bedava internet kampanyaları için yenilikler ile kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır. Bu konu ile alakalı çıkardığı en bonkör paketlerden biri de salla dolsun kampanyasıdır. Bu kampanya vodafone içindeki gençlerin kullanımında olan freezone uygulaması için tasarlanmıştır. İnternet kullanımı büyük çoğunlukta gençler tarafından gerçekleştirildiği  için bu paket ile hem gençlerin eğlencesi yarım kalmayacak hem de sınırsız internetin keyfini süreceklerdir. Faturalı ve faturasız ayrımı yapmadan kullanılabilecek bu pakette internetiniz bittiğinde telefonunuzu sallayın ve 1 gb, 2 gb ya da 10 gb a kadar internetin keyfini sürün.

Salla Dolsun Kampanyası Hangi Tarifelerde Geçerli?

Türk telekom bedava internet kampanyaları gibi ücretsiz internet kullanımı sağlayan vodafone salla dolsun kampanyası ile kısa sürede internet kotanızı yükseltebilirsiniz. Bu fırsattan yararlanmak için faturalı esnek tarifelerden 25 tl olan mini, 29 tl olan midi, 35 tl olan maksi ve faturasız esneklerden  22 tl olan mini, 27 tl olan midi ve 32 tl olan maksi tarifelerden birine sahip olmak gerekir.

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması 1GB Kampanyası Nasıl Yapılır? 2017

Kaynak : Mobil11.net