28 Nisan 2017

Display Ürünler İle Tanıtımınızı Kolaylaştırın

ile Özcan Rasim SARICA

Görsel bir sunum ve reklam yapmak için günümüzde kullanımda olan birçok ürün çeşidir bulunmaktadır. Display ürünler de bunlardan birisidir. Bannerlar, çerçeveler, standlar, kaldırım panoları, ayaklı panolar, broşürlükler, pleksi ürünler kullanılan display ürün çeşitleridir. Hem iç mekanlarda hem de dış ortamlarda kullanıma elverişli olan bu malzemeler kolay kurulur ve taşınabilir.  Bir reklam çeşidi olan bu ürünler ile geniş kitlelere hitap edilebilir. Etkin bir pazarlama yöntemi olan bu tanıtım ve bilgilendirme materyalleri fuarlar, alışveriş merkezleri, sergi alanları, restoranlar, kafeler, iş sahaları gibi geniş bir kullanım alanına sahiptir.

ulaştırma denizcilik ve haberleşme bakanlığı tabelası

Display Ürün Neden Kullanılır?

Bir reklam malzemesi olarak ortaya çıkan display ürün çeşitleri birçok farklı alanda kullanıma olanak sağlaması ve etkin bir reklam yöntemi olması sebebi ile sıklıkla kullanılmaktadır. Örneğin kaldırım panoları dış mekanlar için hem hava şartlarına dayanıklı olması hem de çift yönlü üretimi ile geniş bir görüş açısına girmesi gibi nedenlerden ötürü tercih edilmektedir. Display ürünler Bursa, İstanbul, İzmir ve Ankara gibi birçok büyük şehirde rahatlıkla bulunabilecek malzemelerdir.

likidgaz milangaz tabela

Display Ürün Tanıtımı Nasıl Yapar?

Display ürünler bazen bir afiş için çerçeve bazen de afişin kendisi yerine kullanılabilen ürünlerdir. Tabela benzeri şekillerde mevcut display ürünleri üzerindeki yazı, logo ve resimler ile kişilerin algılarında bir yer edinir ve dikkat çeker. Bu şekilde ürünü merak eden kişiler ilgilenmeye başlar ve ürün tanıtımı başarılır bir şekilde yapılabilir. Bu şekilde işleyen bu reklam aracı tabela Bursa ili içinde ve birçok farklı bölgede kullanılabilir.

azem home decoration tabela

Kaynak : Bizerk.com.tr