28 Nisan 2017

Panoramik Tablolarla Evinizi Güzelleştirin

ile Özcan Rasim SARICA

Resimle insanlar duygu ve düşüncelerini bir yerlere aktarmışlar. Önceleri evlerinin ibadethanelerinin duvarları resimlerin tuvali olurken zamanla bunu bir sanat haline getirip tuvale aktarmaya ve insanlar görsün diye duvara asmaya başlamıştır ressamlar. Tablolar olup duvara asılan duygular insanların duygularıyla hayat bulmuş ve değer kazanmıştır. Zamanla duvarda insanların bakmasıyla yetinilmemiş ve satılmaya başlanmış o eşsiz duyguların yansıdığı tablolar. Ve insanoğlu resim aracılığıyla duyguları alıp satmayı öğrenmiştir. Para kazanma veya geçim derdi işte hepsinin sonu satılığa çıkan duygular ve satın alınıp duvarlara asılan duygular.

Köy Manzarası Tablosu

Kanvas Tablolar Ve Güzelliklerin Duvara Yansıması

Kanvas tablo ile hayatıma birkaç saate bitirilen tablolar girmiştir. Kısa sürede istediğimiz temalı ya da bizim hazırladığımız ama resim kabiliyetimiz yok diye yapıp da duvarımıza asamadığımız resimleri kanvas tablolar ile artık duvarlarımıza asabilmekteyiz. Oturup şöyle uzaktan baktığımızda kendi eserimiz gibi hoşumuza gidecek eserler oluşturulmakta ve insanların istekleri doğrultusunda duvarlarını süslemektedir.

 

Gün Batımı Deniz Dalgaları Tablosu

Panoramik Tablolarla Hayata Uzaktan Bir Bakış

Panoramik tablolar, hayatımızdaki bir anın, bir manzaranın uzaktan ve geniş bakış açısıyla izlenmesidir. Dışarıdan bir bakış açısı vardır panoramik tablolar içinde. Dışarıdan her şeyi gören ve olaya hakim bir bakış açısıdır. Ama olaya müdahale yoktur bu tablolarda. Bir deniz manzarası ve dalgalar ressam uzaktan uzağa bakmakta manzaraya. Ya da bir caminin içine tam giriş anı ve caminin o noktadan görünüşü resmedilmektedir. Gerek panoramik tablolar konusunda olsun gerekse kanvas tabloları konusunda olsun https://www.tabloshop.com/ internet sitesi oldukça etkileyici ürün yelpazesine sahiptir.

Kaynak : Tabloshop.com